Pecron E2400LFP 2400W AC LiFePO4 batteri 2048Wh
Kraftig og stillegående strømstasjon med utvidbar batterikapasitet
Pecron E2400LFP er en solid og bærbar power station med hele 2400W kontinuerlig utgangseffekt og 2048Wh LiFePO4-batteri. Den er ideell som strømforsyning til hytte, bobil, arbeidsplass og hjem, og fungerer like godt som nødstrømsløsning eller i off-grid-oppsett.
På lager (kan også restbestilles)
Produktnummer: E2400LFP Kategorier: , Merke:
Beskrivelse
Hovedfunksjoner
  • 2400W ren sinus AC-utgang (4000W peak) – trygg for alt av elektronikk
  • Utvidbar batterikapasitet til 8192Wh med 2× EP3000-moduler (ekstrautstyr)
  • Full lading på 1,5 time med dobbel AC-lader (1600W)
  • 800W MPPT solcelleinngang – optimal solenergiutnyttelse
  • UPS-funksjon (< 20 ms) – perfekt som backup-løsning for hjemmet
  • App-kontroll via WiFi og Bluetooth – full oversikt via mobilen
  • Stillegående og luktfri drift – egnet for både innendørs og utendørs bruk
Tilkoblinger og porter
Tilkoblingstype Antall / Effekt
AC 230V 3 stk (2400W)
USB-C 2 stk (100W + 18W)
USB-A 4 stk (inkl. QC3.0)
XT60 12V/30A 1 stk
12V sigarettenner 1 stk (10A)
DC5525 1 stk
Solcelleinnganger GX16MF + DC5521
Solenergilading – bli selvforsynt med strøm
  • MPPT-inngang opptil 800W for rask og effektiv lading
  • Støtter MC4 (PV300 / PV700 paneler)
  • Hybridlading mulig – bruk både AC og solcelle samtidig
Perfekt til disse bruksområdene
Hyttestrøm – drift av lys, kjøleskap, vannpumpe, TV
Bobil og camping – lad droner, kamera, elsykkel, lamper
Arbeidsplass uten fast strøm – for lading av batterier og verktøy
Strømberedskap hjemme – sikre WiFi, medisinsk utstyr og kaffetrakter
Off-grid-livsstil og prepping – stillegående, trygg og pålitelig
Dette følger med i esken
    • 1x Pecron E2400LFP kraftstasjon
    • 1x AC-lader
    • 1x Solcellekabel
    • 1x 12V bil-ladekabel
    • 1x Krokodilleklemmer
    • 1x Tilbehørsveske
    • 1x Brukermanual
Tekniske spesifikasjoner
Spesifikasjon Detaljer
Batterikapasitet 2048Wh
Utvidbar kapasitet Opptil 8192Wh
Utgangseffekt 2400W (4000W peak)
Batteritype LiFePO4 (LFP)
Ladesykluser 3500+ (til 80%)
Vekt 20,5 kg
Dimensjoner 37,6 x 23,6 x 33 cm
Solcelleinngang Opptil 800W (MPPT)
Appstyring Ja (WiFi + Bluetooth)
UPS-støtte Ja, <20 ms
Sammenligne med andre modeller
Model E300LFP E600LFP E1500LFP E2000LFP E2400LFP E3600LFP
Capacity 288Wh 614Wh 1536Wh 1992Wh 2048Wh 3072wh
Weight 4.8KG 9.4KG 18.5KG 22KG 20KG 36KG
Rated Power 600W 1200W 2200W 2000W 2400W 3600W
AC input Power 300W 200W 1400W 600W 1600W 3200W
Charging time by AC 1.3 hours 3.3 hours 1.8 hours 3.5-4 hours 1.6 hours 1.5 hours
Solar Input 100W max ①100W Max , 7A Max
②300W Max , 15A Max
①100W Max , 7A Max
②700W Max , 15A Max
①100W Max , 7A Max
②600W Max , 15A Max*2
①Voc 12Vdc~28Vdc / 100W Max
②Voc 32Vdc~95Vdc / 700W Max
①150W Max , 7A Max
②1200W Max , 20A Max*2
Wireless charging ×
APP control × ×
UPS 8-20ms / 8-20ms / 8-20ms 8-20ms
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.
Bli den første til å omtale «Pecron E2400LFP 2400W AC LiFePO4 batteri 2048Wh»