Pecron E1500LFP 2200W AC LiFePO4 batteri 1536Wh
Kraftig og smart strømstasjon for hytte, camping og backup
Pecron E1500LFP er en kompakt og kraftig bærbar kraftstasjon som kombinerer høy ytelse, fleksibel strømstyring og smart teknologi. Med hele 2200W ren sinus utgang (4400W peak), 1536Wh kapasitet, superrask lading på 1,8 timer og appstyring via WiFi og Bluetooth, får du en fremtidssikker løsning for hytte, bobil, strømbrudd og off-grid livsstil.
Kun 1 på lager (kan også restbestilles)
Produktnummer: E1500LFP Kategorier: , , , , , Merke:
Beskrivelse
Nøkkelfordeler med Pecron E1500LFP
  • 2200W ren sinus inverter (4400W peak) – drift av verktøy, PC, kjøkkenapparater og mer
  • 1536Wh LiFePO4-batteri – over 3500 ladesykluser og trygg lang levetid
  • Superrask AC-lading pÃ¥ 1,8 timer med 1400W inngang
  • Appstyring via WiFi + Bluetooth – full oversikt og kontroll i lomma
  • UPS-funksjon (under 20 ms) – sikrer uavbrutt strøm ved strømbrudd
  • Utvidbar kapasitet opp til 7680Wh med Pecron EP3000-48V batterier
  • 800W solcelleinngang (GX16MF + DC5521) – effektiv lading hvor som helst
Porter og tilkoblinger
Tilkoblingstype Antall / Effekt
AC 220V 2 stk (2200W total)
USB-C PD 1 stk (100W)
USB-C 1 stk (18W)
USB-A QC 3.0 2 stk
DC5525 2 stk (12V/5A)
Biluttak 1 stk (12V/10A)
XT60 1 stk (12V/30A)
Trådløs lading 1 stk (15W)
Solcelle GX16MF 1 stk (maks 700W)
Solenergilading – klar for off-grid bruk
  • Dual input støttes:
     – GX16MF (32–95V): opptil 700W
     – DC5521 (12–18V): opptil 100W
  • Total solinput: opptil 800W
  • Kompatibel med Pecron PV300 og PV700 paneler
  • Kan brukes mens den lader
Typiske bruksområder
Strømforsyning til hytte, bobil, campingvogn, båt
Backup til PC, router, kjøleskap, kaffetrakter, lys
Perfekt for droner, kameraer, elsykler, medisinsk utstyr
Proffbruk: håndverkere, messer, events, filming
Off-grid-løsning – utvidbar batteribank for lang bruk
Innhold i pakken
  • 1x Pecron E1500LFP strømstasjon
  • 1x 1400W AC-lader
  • 1x MC4-solcelleadapter
  • 1x 12V bil-lader
  • 1x Brukerveiledning
Tekniske spesifikasjoner
Funksjon Detaljer
Kapasitet 1536Wh (utvidbar til 7680Wh)
Batteritype LiFePO4 (3500+ sykluser)
Utgangseffekt 2200W (4400W peak)
Lading AC 1400W (ca. 1,8 t)
Solcelleinngang 800W maks (GX16MF + DC5521)
Appstyring Ja (Bluetooth + WiFi)
UPS-funksjon Ja (8–20 ms bytte)
Dimensjoner 37,5 x 23,9 x 30,4 cm
Vekt 18,2 kg
Trådløs lading Ja (15W)
Driftstemperatur -20°C til +45°C
Sammeligne med andre modeller:
Model E300LFP E600LFP E1500LFP E2000LFP E2400LFP E3600LFP
Capacity 288Wh 614Wh 1536Wh 1992Wh 2048Wh 3072wh
Weight 4.8KG 9.4KG 18.5KG 22KG 20KG 36KG
Rated Power 600W 1200W 2200W 2000W 2400W 3600W
AC input Power 300W 200W 1400W 600W 1600W 3200W
Charging time by AC 1.3 hours 3.3 hours 1.8 hours 3.5-4 hours 1.6 hours 1.5 hours
Solar Input 100W max â‘ 100W Max , 7A Max
â‘¡300W Max , 15A Max
â‘ 100W Max , 7A Max
â‘¡700W Max , 15A Max
â‘ 100W Max , 7A Max
â‘¡600W Max , 15A Max*2
â‘ Voc 12Vdc~28Vdc / 100W Max
â‘¡Voc 32Vdc~95Vdc / 700W Max
â‘ 150W Max , 7A Max
â‘¡1200W Max , 20A Max*2
Wireless charging √ √ √ √ × √
APP control √ × √ × √ √
UPS 8-20ms / 8-20ms / 8-20ms 8-20ms
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.
Bli den første til å omtale «Pecron E1500LFP 2200W AC LiFePO4 batteri 1536Wh»